Trendy tagy očkování Covid Výměna manželek 2021 Extra Host (pořad) Čauky lidi

Nejnovější kauzy

Mladého muže, kterému zbývalo jen 6 měsíců života, zajímalo jen to, jestli je jeho přítelkyně šťastná. Rozhodl se jí splnit všechna přání!

První, co Chris udělal, bylo to, že si svou dlouholetou přítelkyni vzal.
Zdroj: facebook.com

Nemocnému muži (26) diagnostikovali nejprve rakovinu jícnu, ke které se potom přidala také rakovina v játrech a plicích. Jeho stav byl tak vážný, že mu doktoři předpověděli pouze šest měsíců života. Muž jménem Chris rozhodně nechtěl strávit zbytek života v sebelítosti a čekáním na smrt. Proto se rozhodl neotálet a vzít život za pačesy. Jedním z jeho posledních přání bylo splnit veškeré sny své dlouholeté přítelkyni Ceri (29), kterou znal od dětství.

Jako první požádal Ceri o ruku a konala se velká svatba. Chris také přijal její děti z předchozího vztahu za vlastní a vzal je do Disneylandu v Paříži, kde podle jeho slov zažili „nejkouzelnější časy“. Dalším z jejích přání bylo uspořádat obrovskou narozeninovou party, což se také stalo. Pár si prostě snažil užít co nejkrásnější chvíle.

„Byl to Chris, kdo chtěl strávit zbytek života plněním mých přání. Byl tak pozitivní, nikdy nemluvil o smrti, chtěl jen vidět mě a děti šťastné. Kdyby ho má láska mohla zachránit, žil by věčně,“ řekla Ceri.

Poslední vteřiny života Chris strávil v manželčině náručí. Jeho pohřeb se konal na stejném místě, kde se odehrávala jejich svatba před šesti měsíci.

Související články

Další články