Trendy
válka na Ukrajině Výměna manželek 2024 Victoria Velvet Survivor 2024 - aktuálně

Baculka vrazila do hubnutí majlant a vyplatilo se! Podívejte, z fleku by se uživila jako modelka!

Baculka vrazila do hubnutí majlant a vyplatilo se! Podívejte, z fleku by se uživila jako modelka!
Zdroj: twitter
Předchozí Další
+ Další 2 fotografie

Holly McHale (25) propadla přejídání v době, kdy jí zemřel otec. Poté, co se dostala ručička na váze na 133 kg a mladou ženu doprovázely zdravotní problémy, rozhodla se s tím něco udělat. Přešla na zdravou stravu a investovala do bandáže žaludku, který ji se všemi dalšími procedurami vyšel na 10 tisíc liber. Investice se vyplatila, žena zhubla o šest konvenčních čísel.

Office manažerka zpytovala svědomí, když viděla, že obě dvě její štíhlé sestry se budou vdávat a ona ani neměla žádný vztah. Váha jí způsobila problémy se zdravím a snižovala jí sebedůvěru. Cítila se mezi sestrami stále víc méněcenná.

Holly se začala přejídat ve věku 11 let, kdy jí umřel otec. Její matka ji v tom ovšem podporovala. "Moje matka mi dávala všechno, co jsem chtěla. Byla smutná, že nemám tátu, tak mi dávala věci, jako jsou sladkosti a čokoláda," řekla žena pro web dailymail. Navíc ji kvůli váze ve škole šikanovali.

V současné době však Holly váží 80 kg a z konvenční velikosti 54 se dostala až na velikost 42. Před třemi měsíci si našla i přítele. "Jsem tak spokojená s mým novým tělem. Cítím se šťastnější a mám více energie a už se si nepřipadám ošklivá ve srovnání se sestrami," pochvaluje se nová Holly.

Bandurko odkryl nejdrsnější hádku Survivoru: Šílený řev, nevěděli jsme, o co jde, vzpomíná

Související články

Další články

Nejnovější kauzy