Trendy tagy Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020 finále MasterChef 2020

Nejnovější kauzy

Baculka vrazila do hubnutí majlant a vyplatilo se! Podívejte, z fleku by se uživila jako modelka!

Holly zhubla o šest velikostí!
Zdroj: twitter
+ Další 2 fotografie

Holly McHale (25) propadla přejídání v době, kdy jí zemřel otec. Poté, co se dostala ručička na váze na 133 kg a mladou ženu doprovázely zdravotní problémy, rozhodla se s tím něco udělat. Přešla na zdravou stravu a investovala do bandáže žaludku, který ji se všemi dalšími procedurami vyšel na 10 tisíc liber. Investice se vyplatila, žena zhubla o šest konvenčních čísel.

Office manažerka zpytovala svědomí, když viděla, že obě dvě její štíhlé sestry se budou vdávat a ona ani neměla žádný vztah. Váha jí způsobila problémy se zdravím a snižovala jí sebedůvěru. Cítila se mezi sestrami stále víc méněcenná.

Holly se začala přejídat ve věku 11 let, kdy jí umřel otec. Její matka ji v tom ovšem podporovala. „Moje matka mi dávala všechno, co jsem chtěla. Byla smutná, že nemám tátu, tak mi dávala věci, jako jsou sladkosti a čokoláda,“ řekla žena pro web dailymail. Navíc ji kvůli váze ve škole šikanovali.

V současné době však Holly váží 80 kg a z konvenční velikosti 54 se dostala až na velikost 42. Před třemi měsíci si našla i přítele. „Jsem tak spokojená s mým novým tělem. Cítím se šťastnější a mám více energie a už se si nepřipadám ošklivá ve srovnání se sestrami,“ pochvaluje se nová Holly.

Související články

Další články