Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Karlos Vémola koronavirus Extra Host (pořad) Utýraný Mareček z Loun

Nejnovější kauzy

Mladá Štika útočí na Facebooku svou obří zadnicí, dráždivá fotka se vešla pouze do galerie!

Charlotte Štiková nabízí prostřednictvím sociální sítě pohled na své
popředí nebo pozadí.
Zdroj: Outlet Max, Beroun
+ Další 3 fotografie

Když byla Kim Kardashian v Praze, určitě netušila, že tu má velkou konkurentku, která tak ráda dokumentuje svoje tělesné proporce, a to jak mohutná ňadra, tak své masivní pozadí.

Charlotte Štiková (18), mladší z rodu Štik, které připluly do rybníčku českého šoubyznysu díky dravé Ornelle, se na Facebooku raději nevyjadřuje slovně, o to víc její kontakt s ostatními lidmi na sociální síti probíhá prostřednictvím jejích selfies, kdy Charlottka zamíří objektivem na své popředí nebo pozadí a tyto dva záběry neustále dokola střídá, jen to má pokaždé trochu jiný úhel a styling.

Tentokrát Štiková vyšpulila svoje pozadí v růžovoučké soupravičce s puntíky, což jistě spoustu jejích fanoušků pořádně nažhavilo. S kým tohle blonďaté stvoření v poslední době randí, to ale zatím není známo. Naposledy se vedle ní pohyboval asi jediný údajně heterosexuální kadeřník v Praze Michal Mirčevský, který se díky tehdejší slávě Charlottiny sestry Ornelly dostal na chvíli ze světa natáček a peroxidu mezi české celebritky.

Související články

Další články