Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Karlos Vémola koronavirus Extra Host (pořad) Počasí

Nejnovější kauzy

Mladá modelka si nechala nabarvit obočí, dostala alergickou reakci a její obličej vypadal, jako by ho měla půl dne ve včelím úlu

Harleigh Kay
Zdroj: Profimedia.cz, facebook.com

Sedmnáctiletá Harleigh Kay si zašla na kosmetiku, kde si nechala upravit obočí a nabarvit ho. Látka, kterou v salónu použili, způsobila vážnou alergickou reakci, po které měla mladá dívka naprosto znetvořený obličej.

Harleigh pár hodin po ošetření začalo obočí pálit a obličej jí pomalu natékal. Nepomohla ani vazelína a prášky proti alergii a dívka musela být odvezena do nemocnice. To už její obličej téměř hořel, Harleigh nemohla skoro otevřít oči, které byly plné hnisu. V nemocnici dostala kortikoidy a silná antibiotika. „Bylo to hrozné. Připadala jsem si jako monstrum, když jsem se viděla v zrcadle,“ řekla dívka, která se navíc od svých čtyř let živí svou tváří v různých reklamách.

Když se obrátila na salón, který zákrok provedl, bylo jí nabídnuto odškodné 200 liber (cca 6 000 Kč). To ale Harleigh odmítla a rozhodla se spolu se svou rodinou bojovat proti tomu, aby kosmetické salóny používaly nebezpečné látky ke svým procedurám. Jizvy po spálení se jí ale budou hojit ještě hodně dlouho.

Související články

Další články