Soutěží Miss Moskva, která je v Rusku velmi populární, otřásá skandál obřích rozměrů. Královna krásy Anna Feschenko se rozhodla, že zpeněží to, co je pro ni nejcennější. A to její panenství. Matce řekla, že vyhrála zájezd od Dubaje s kamarádkou, a zmizela.

Její matka tvrdí, že se její dceři podařilo svoje panenství prodat zhruba za 250 tisíc korun. Chtěla si tak zaplatit studia na univerzitě v Moskvě. Jenže její kamarádka Ekaterina (19), která údajně s Annou do Dubaje odletěla, tvrdí, že všechno je úplně jinak. „Jela jsem tam, protože mě Anna pozvala. Říkala, že je to odměna za účast v Miss Moskva,“ řekla novinářům Ekaterina. Když zjistila, co tam Anna dělá a o co vlastně jde, okamžitě se vrátila zpátky domů. Podle známých se dívka v současné době živí v SAE jako escort a obšťastňuje muže.

Nějakou dobu byla Anna se svojí rodinou a přáteli v kontaktu. Pak se ale odmlčela a nikdo neví, kde je jí konec. Její matka se bojí o její život. Naposledy jí dívka napsala, že se chce vrátit zpět do Ruska. „Koukám na různé pořady, a když vidíte, co se tam děje. Hned jsem šla na policii,“ řekla.

Policisté prověřovali internetové servery, kde by mohla dívka vydražit svoje panenství, a snažili se přijít na jakoukoliv stopu. Podle nich dívka před odletem do Dubaje našla dokonce sponzora. Zatím se ji ale najít nepodařilo.