Trendy tagy Čauky lidi SuperStar 2021 StarDance 2021 Výměna manželek 2021

Nejnovější kauzy

Miss z dětského domova se ztrácí před očima. Podlehla snad Veronika Kašáková anorexii?

Miss z dětského domova se ztrácí před očima. Podlehla snad Veronika Kašáková anorexii?
Zdroj: Facebook.com/Lucie Vítková/obagcz
+ Další 4 fotografie
Modelka Veronika Kašáková (26) byla při finále Miss holka krev a mlíko. Ale po dvou letech od soutěže krásy se přímo ztrácí před očima. Svou velmi štíhlou postavu předvedla na křtu kalendáře na podporu dětí z dětského domova a všichni přítomní si šuškali, jestli náhodou netrpí poruchou příjmu potravy.

Charismatická modelka Veronika Kašáková pokřtila svůj první kalendář. Ten ale není takový, jaký byste čekali. V hlavní roli není Veronika, ale děti z dětských domovů, pro které se kalendář fotil. Na slavnostní křest dorazila v krásných bílých šatech, které zdůrazňovaly velmi štíhlou postavu Chvílemi to vypadalo, jako by už nějakou dobu nejedla.

Krásná blondýnka zvěsti o anorexii zarytě popírá. "Já jím hodně, jen jsem začala dost cvičit a pracovat na sobě. Ale jídlo si opravdu neodpírám, to bych nezvládla to pracovní nasazení, které mám, a za chvíli bych zkolabovala," smála se Veronika dotazu, jestli náhodou po vzoru dalších modelek nedrží přísnou dietu

Snad nejde ve stopách kolegyně Elišky Bučkové (26), která dlouhou dobu taky popírala, že by měla nějaký problém Ale je pravda, že když jsme na vlastní oči viděli Veroniku zblízka, tak neměla ten prázdný pohled, zašedlou pleť a nepřítomný výraz, jaké mají holky s problémy s jídlem.

Kráska z děcáku chce hlavně pomáhat ostatním, podporovat děti bez domova v tom, že si můžou jít za svým snem a nic není nemožné. Sama se vypracovala z ničeho Tak snad nepropadla trendu vychrtlých postav a opravdu je za jejím úbytkem váhy jen enormní cvičení.

Kalendář Veronika nafotila s dětmi z Mostu, Tuchova a Vysoké Peci. Výtěžek z jeho prodeje putuje v plné výši na konto Nadačního Fondu Veroniky Kašákové, jenž podporuje děti a mladistvé z dětských domovů. Kalendář stojí tři sta korun a lze ho objednat prostřednictvím facebookových stránek nadačního fondu.

Související články

Další články