Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Karlos Vémola koronavirus Extra Host (pořad) Počasí

Nejnovější kauzy

Miss Jandová odletěla po propuštění z blázince do Thajska. Společnost jí dělá Robert Hájek. Že by návrat k expříteli?

Že by návrat k expříteli?
Zdroj: facebook.com/instagram.com
+ Dalších 14 fotografií
Modelka a Miss Zuzana Jandová (29) měla velké psychické problémy. Ty ji dostaly až do pavilonu 27 pražské psychiatrické léčebny v Bohnicích. Tento pavilon je určen pro nejtěžší případy a Zuzanu hlídali 24 hodin denně. Teď už je, zdá se, kráska v pořádku. Vyrazila totiž do Thajska a rovnou s expřítelem Hájkem!

Miss Zuzaně Jandové (29) už je zřejmě mnohem lépe. Vypadá to, že po propuštění z Bohnic spoustu věcí přehodnotila a vrátila se do náruče expřítele Roberta Hájka, se kterým odletěla na dovolenou do Thajska. Ten ji totiž označil na svém Facebooku ve slunném Thajsku. Fotografie ale na sociální síti dlouho nevydržela a později ji smazal.

Zuzka zřejmě po zkušenosti s blázincem přehodnotila hodně věcí. Dříve totiž prohlašovala, jak ve vztahu s Hájkem nebyla šťastná. Ještě na jaře spolu byli na dovolené, ale tam už pohár trpělivosti přetekl a pár se rozešel. Nikoho ani nenapadlo, že by se ti dva k sobě mohli ještě vrátit. Nyní si oba užívají v Thajsku, kam odletěli před týdnem, a zřejmě slepují svoji starou lásku. Tak snad jim to podruhé klapne a bude to mnohem lepší než předtím.

Související články

Další články