Trendy
Výměna manželek 2024 Sedm schodů k moci Oktagon 54 válka na Ukrajině Survivor 2024

Miss Hadašová je podruhé těhotná! Ona to popírá, ale spoluhráči jejího hokejky mají jasno! Co nám řekli?

Lucie ví o Jardovi vše a stejně si ho nechala. Inu, složenky se neptají.
Zdroj: Herminapress.cz

Miss ČR a hokejová manželka Lucie Hadašová (27) je podle nepotvrzených informací eXtra.cz podruhé těhotná se svým zlobivým manželem, hvězdou hokejové Slavie Jardou Bednářem (36).

Na základě našeho článku o její promenádě v sexy plavkách na nedávné módní show se nám ozval zdroj mimořádně blízký právě HC Slavia, jehož hodně pobavily informace o tom, že Hadašová se nesmí moc odhalovat, protože jí to zakázal manžel.

"Lucka je podruhé v tom, ale znáte Jardu, to je tajnůstkář první kategorie, který nesnáší bulvár, takže logicky nechce, aby to bylo venku, nota bene když to na ní bude za chvíli vidět. Každopádně ví o tom celá kabina," dozvěděli jsem se, ale bylo nám jasné, že Hadašové ani nemá cenu volat, protože ta má, co se bulváru týče, od "Bedýnky" striktní pravidla hry.

Přesto jsme to zkusili: "Je to nesmysl, těhotná nejsem," řekla nám Lucie a podle hlasu se nám zdála lehce zaskočená, aby ne, když jí tutově hrozí, že pokud něco takového potvrdí, budou doma lítat blesky a možná i něco dalšího.

Bednářovi se nelze divit, bulvár si ho doslova vychutnával při jeho eskapádách se zpěvačkou Helenou Zeťovou, která otevřeně přiznala do médií, že ji Bednář "mlátí hokejkou". Když ten vše popřel, postavila se za Zeťovou další Bednářova "oběť," zpěvačka Dara Rolins, a následně se do Bednáře veřejně pustila i matka Zeťové. V živé paměti je i kauza, kdy zraněná Zeťová volala policii do společného bytu, kde byla po rvačce zraněná a mělo se ukázat, že druhým aktérem bitky byl sám Bednář. Zpěvačce měli následně v nemocnici na Vinohradech ošetřit potlučenou hlavu, podlitiny a spekulovalo se o prasklém ušním bubínku, ale Helena den poté popřela, že by Bednář měl s rvačkou cokoli společného i přesto, že policie trvala na tom, že se rvali právě oni dva.

Bednář ale v televizi nějakou dobu po rozchodu pronesl směrem k Zeťové legendární proslov: "Jestli jsem byl tak špatnej, tak proč od té doby nemá pořádný vztah? Přál bych jí, aby si konečně někoho našla a přestala si mě brát do huby. Jsem rád, že už s ní nemám nic společného, žiju spokojený život a nemusím s ní každou chvíli chodit k psychologovi. Měla by se radši zamyslet nad tím, proč čas od času, když je opilá, zmydlí svoji mámu...," a tak dodnes není jasné, kdo koho vlastně mydlil.

Jasné je něco jiného. "Bedýnka" bulvár nesnáší, nic mu neřekne, a tak nezbývá než čekat, zda se Lucie začne kulatit...

Lucie Borhyová terčem nebezpečného stalkingu. Neodbytný fanoušek překročil všechny hranice

Související články

Další články

Nejnovější kauzy