Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Nela Slováková koronavirus Extra Host (pořad) SuperStar 2020

Nejnovější kauzy

MISS CZECH REPUBLIC představila finálovou desítku soutěžících: Jak se vám líbí?

Zdroj: MISS CZECH REPUBLIC
 • Ve dnech 12. a 13. 5. se uskutečnilo Semifinále MISS CZECH REPUBLIC 2018 v prostorách Vnitroblock, kde byla vybrána finálová desítka dívek, které budou na podzim bojovat o titul
 • MISS CZECH REPUBLIC.
 • První den se na MISS CZECH REUPUBLIC sjelo 90 semifinalistek, které prošly postupnými vyřazovacími koly, kde nechyběl ani vědomostní test a také pohovor ve světovém jazyce. Také jsme na dívkách poprvé viděli plavky, jelikož jsme promenádu v plavkách na castinzích v nákupních centrech vyřadili.

  TOP 20 dívek se druhý den znovu utkalo v boji, kde byl pohovor o modelingu a osobnosti dívky a také promenáda, tentokrát v námi dodaných plavkách značky Fashion Island.

  Porota pak vybrala letošní finálovou desítku. Finalistky čeká další soustředění hned příští víkend 19.–21. 5. V prvním soustředění se dívky mohou těšit na návštěvu kadeřnictví Bomton, kde jim upravíme vlasy, aby byly ještě krásnější.

  Fitting šatů Natali Ruden, focení profilových fotek s Nikolou Bílkovou. První vzdělávací školení společenské etikety a sociálních sítí a také první lekce fitness s Františkem Uvírou. V pondělí 21. 5. se pak finalistky oficiálně představí médiím, partnerům a podporovatelům soutěže.

  Dívky již mají přiřazena svá soutěžní čísla.

  1. Miroslava Pikolová 23 let
  2. Liana Vasilišinová 21 let
  3. Kateřina Zálišová 17 let
  4. Natálie Kontová 19 let
  5. Denisa Spergerová 17 let
  6. Nikol Zimlová 21 let
  7. Nicolle Vymětalová 22 let
  8. Hana Vágnerová 24 let
  9. Mariia Boichenko 22 let
  10. Denisa Czervoniaková 18 let

  Související články

  Další články