Trendy tagy Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020 finále MasterChef 2020

Nejnovější kauzy

Miss Bumbum si nechala na prsa nastříkat Panenku Marii. Kdo uvidí tyhle fotky, propadne prý peklu!

+ Další 2 fotografie
Brazilka Indianara Carvalho (23) se stala slavnou jen kvůli svému zadku. Měla štěstí, že na světě žije dost chlápků, které fascinují dvě macaté polokoule. Nyní Miss Bumbum přichází s náboženským poselstvím. Je to velké a důležité poselství, proto navíc ukázala prsa.

Kontroverzní modelka v roce 2014 vyhrála brazilskou soutěž Miss Bumbum o nej zadek a od té doby věří tomu, že je skutečná celebrita.

Své o tom ví i nejslavnější fotbalista planety Cristiano Ronaldo. Miss Bumbum totiž nedávno tvrdila, že hvězdu Realu Madrid dostala do postele.

Nyní Indianara šokuje znovu. Na nahé tělo si nechala namalovat obrázek Panny Marie a všem na Instagramu tvrdí, že tím chtěla ukázat na velikost našeho spasitele Ježíše Krista.

Modelka se svým motivem vyrukovala o Velikonocích. „Chci se na svět dívat očima lásky, porozumění a soucitu. Jsme boží děti a Pán nás všechny vidí. Chvalme ho a přejme si mír pro všechny,“ uvedla Miss Bumbum na svém Instagramu.

Některé své fanoušky ale pořádně naštvala. Například Janvier Veliz Angulo jí vzkázal, že krása není všechno a že právě o jednoho obdivovatele přišla.

Tak fajn, nebudeme tady z toho dělat kroužek náboženství. Mír pro všechny je sice hodně fajn, ale nám v tuto chvíli budou stačit dvě velikonoční kozičky.

Související články

Další články