Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Karlos Vémola koronavirus Extra Host (pořad) Počasí

Nejnovější kauzy

Míšina (12) matka má za sebou dlouhý výslech na policii! Co ještě ví a nechce sdělit?

+ Dalších 37 fotografií
Jsou to již tři týdny, co v Ústí nad Labem záhadně zmizela 12letá Michaela. Policisté už vyslechli řadu svědků, ale nikdo je stále nedovedl na stopu pohřešované školačky. Televize Prima dnes také mluvila s matkou malé Míši.

Stala se Míša obětí trestného činu, nebo odešla z domu dobrovolně? To je jedna z hlavních otázek, které už tři týdny řeší elitní kriminalisté na severu Čech. Víc případ komentovat nechtějí.

„V tuto chvíli nemáme žádné aktuální informace, které bychom mohli k případu zveřejnit,“ řekla televizi Prima policejní mluvčí Veronika Hyšplerová.

Podezřelým číslo jedna byl podle našich informací Otakar S. Bývalý přítel matky Míši, kterého sama Míša neměla ráda. Kriminalisté ho měli v hledáčku, probíhaly u něj domovní prohlídky. Vyslýchali ho. Podezřelý číslo jedna už ale bohužel kriminalistům nic neprozradí. V pondělí ho našli mrtvého. S největší pravděpodobností spáchal sebevraždu.

Na výslechy teď podle našich informací intenzivně chodí i samotná matka Míši. Měla být dokonce i na detektoru lži. Televize Prima dnes matku Míši natočila chvíli poté, co od policistů odešla. Seděla s přáteli v nedaleké kavárně. Podle ostatních hostů byla v dobré náladě. S námi se ale bavit nechtěla.

Můžete se nám nějak vyjádřit? „Ne, děkuju,“ řekla televizi Prima Eva Muzikářová, matka Míši.

Nechcete nám nic říct? „Odejděte s tím, děkuju. I s tou kamerou,“ řekla televizi Prima Eva Muzikářová, matka Míši.

My jsme jenom chtěli vaše vyjádření. Vy jste se nám ještě nevyjádřila. „Ono těch vyjádření už bylo tolik,“ řekl televizi Prima rodinný přítel.

Rodinný známý nám řekl, že je ze všeho už vyčerpaná. Ztrátu své dcery snáší špatně, měly spolu prý výborné vztahy. Podle něj si Míšina matka navíc dává za vinu i smrt svého přítele.

„Rozešla se s ním a on si to hodil. Rozešla, pohádali se. Takhle asi. Jestli rozešla, to nevím,“ řekl televizi Prima rodinný přítel.

Jestli byla hádka partnerů opravdu důvodem k jeho sebevraždě, se už pravděpodobně nikdy nedozvíme. Jeho 18letý syn vidí problém jinde. Takhle se vyjádřil na Facebooku.

„Věř mi, neunesl bys ten tlak médií, bulváru, obviňování od lidí. Odešel mi jeden z nejlepších lidí na světě. Byl to můj táta. Vy všichni máte na jeho sebevraždě kousek viny. Lidi kvůli vám přichází o život a vy toho nenecháte. Zkuste se vcítit, jak mu bylo. Kvůli vám nemohl ani do ulic, nikam,“ uvedl syn Otakara S.

Příčin ale mohlo být několik, třeba i to, že Otakara S. vyšetřovala policie kvůli zneužití 12leté dívky. Teď vyplulo na povrch, že kvůli zneužívání údajně minulý týden vyslýchala policie i 14letou dceru Otakarovy bývalé manželky a jeho vlastní šestiletou dceru.

Policisté by už během zítřka měli znát výsledky soudní pitvy, která prozradí, jestli Otakar S. opravdu spáchal sebevraždu.

Související články

Další články