Trendy
válka na Ukrajině Výměna manželek 2024 MS v hokeji 2024 Survivor 2024 - aktuálně

Míša Tomešová ještě nemá po šestinedělí a už chodí s miminkem po kavárnách! Jak dnes žije hvězda Ulice?

Míša mateřstvím rozkvetla...
Zdroj: Instagram
+ Dalších 10 fotografií
Muzikálové herečce a bývalé hvězdě seriálu Ulice mateřství sluší! Koukněte se, jak vypadá Míša Tomešová dnes!

Herečka Míša Tomešová (25), kterou jako Bětku proslavil seriál Ulice, ještě sice nemá po náročném šestinedělí, ale i přesto se už nebojí s miminkem vyrazit ven na kafe s kamarádkou.

Michaela Tomešová (dříve Doubravová) doslova září štěstím! Je totiž novopečenou maminkou malého Kristiánka, kterému je teprve měsíc. Se svojí dobrou kamarádkou a zpěvačkou v jednom Elis, kterou si můžete například pamatovat z pořadu Hlas Česko Slovenska, Míša zašla do jedné kavárny, a dokonce jí malého Kristiána půjčila

„Dneska jsem měla tu čest poznat nového malého a krásného človíčka, pana Kristiána Tomeše. Už teď je poznat, že to bude společenské a příjemné stvořeníčko!!! Ještě aby ne, když má tak skvělou mámu (tátu samozřejmě taky). P.S.: Začínám ta miminka držet v náručí už nějak podezřele často,“ napsala Elis na svůj Instagram k jedné z fotek.

Holky spolu kamarádí celá léta, a proto není překvapením, že spolu prožívaly i těhotenství Elis se dokonce fotila s Míšiným velkým bříškem těsně před porodem Oběma to na fotce moc sluší a musíme dodat, že Míša jenom kvete a mateřství jí sluší. Více už v naší fotogalerii!

Další rána pro Veronicu Biasiol. Po vlně hejtů během Miss jí ublížila vlastní maminka. Kráska přiznala velké zklamání

Související články

Další články

Nejnovější kauzy