Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Jaromír Jágr koronavirus Extra Host (pořad) Počasí

Nejnovější kauzy

Minulý rok vyfoukl drsnému rapperovi Řezníkovi cenu, teď se vrací: Jak se vám líbí nový Johny Machette?

+ Další fotografie

Johny Machette (21) není tak úplně neznámé jméno, hodně se totiž propíralo jeho vítězství v anketě Český Slavík Mattoni, kde získal ocenění jako Hvězda internetu na úkor rappera Řezníka, jehož těsně před vyhlášením pořadatelé vyloučili, ačkoliv s počtem hlasů jasně vyhrál.

Byl z toho skandál jako blázen, umělci vraceli zpětně své ceny a celý internet se bouřil, kauze jsme se také hojně věnovali na našem webu, ale nakonec to nebylo moc platné, Řezník zpět svoje hlasy nedostal a unikla mu proto i stotisícová odměna.

Tu si odnesl právě Johny Machette a na loňské problémy hodlá zapomenout tím, že chystá svou novou desku a k ní hned vytvořil pilotní singl s názvem Snílek. Název si nezvolil náhodou, mělo by to totiž evokovat jeho pohled na dnešní svět a představit ho jako kluka s hlavou plnou ideálů.

A hlavně taky dokázat, že i bez loňského fiaska s hlasováním ve Slavíku by si cenu Hvězda internetu zasloužil. A možná i nějakou další? Co myslíte?

Související články

Další články