Trendy
válka na Ukrajině Iveta Bartošová Výměna manželek 2024 Survivor 2024

Minulost ji dohnala: Soutěžící z Prostřeno! Kateřina překvapila své intimní klienty, ti začali mluvit

Kateřina Zelená (vepředu vlevo) je podle Michala někdo jiný, než za koho se vydává.
Zdroj: Se souhlasem FTV Prima
+ Další fotografie
PROZRAZENÍ

Ve středu večer v Prostřeno! uvařila blondýna Kateřina Zelená (28), své konkurenty dojala starostí o děti. Ty jim přiznala ale dvě, přestože pár měsíců před natáčením porodila třetí, rovnou se ale pervitinem intoxikovaného děvčátka vzdala. A co dalšího jim neřekla? Její účast při natáčení rozpovídala také její intimní klienty.

Kateřina z Prostřeno!: Přiznala nejstarší řemeslo světa

Kateřina Zelená, na které je poznat, že i při svém mládí má za sebou velmi krušný život, udělala při své kontroverzní osobní historii tu zásadní chybu, že se rozhodla jít do televize. Už dávno se přitom ví, že veškeré zdánlivě skryté škraloupy někdo z minulosti účastníků vždy rád vytáhne na světlo. A to se stalo i jí.

V upoutávkách na tento týden (dají se vidět na webu Primy) zaznělo, že má dluhy po manželovi, toho však tato slova tak dopálila, že se eXtra.cz svěřil s neuvěřitelnými detaily z jejich soužití.

Sama Zelená pak redakci eXtra.cz přiznala, že se donedávna živila svým tělem, i to, že přímo v porodnici odložila krátce předtím narozené děvčátko. Blahosklonně přešla jen naše upozornění, že podle špitálu mělo dítě tělo plné pervitinu.

„Já si chtěla dát svůj život do kupy,“ vysvětluje. Pokud je to pravda, nezbývá než jí držet palce.

Děti se jí vrátily do péče

Na TV Prima v její reality show amatérských kuchařů a kuchařek Prostřeno! to opravdu vypadalo, že se rozhodla restartovat své bytí. Donedávna podle našich informací její desetiletou dceru a čtyřletého syna vychovávali prarodiče.

Ti sami uváděli, že jejich dcera měla úplně jiné zájmy, jež provozovala od sedmnácti. Teď ale s dětmi Kateřina už bydlí v nově pronajatém bytě a snaží se jim vytvořit krásné rodinné zázemí. Každému z dětí nechala jeden pokoj a sama spí v obýváku, což jeden z dalších účastníků Prostřena označil za důkaz, že je skvělá matka.

„Jsem vdaná, teda bohužel ještě. S manželem se rozvádíme, nebyl to dobrý vztah. Doufejme, že to bude už brzy za mnou,“ tvrdí Kateřina. A nám o svém muži řekla, že prý má mít narušenou osobnost, prý je dokonce nebezpečný svému okolí. Slíbila také dodat k tomu důkazy, do této doby to ale neučinila. Michal Zelený její slova odmítá, prý je v nejlepším pořádku, a naopak redakci eXtra.cz tvrdí, že to jeho žena se nechce rozvést. Rád by za minulostí s ní hned udělal tlustou čáru. Těžko říci, kdo z nich má pravdu.

Klienti: Tu známe. Opravdu maká dál?

Manžel o Kateřině tvrdí spoustu dalších překvapivých věcí, než které jsme už uvedli. Včetně toho, jak se podle něj ve skutečnosti měla seznámit se svým současným přítelem, kterého v pořadu představuje jako úžasného parťáka (její manžel byl mimochodem původně jejím klientem).

A i když Katka tvrdí, že má dvě práce, uklízí a živí se ve vystudovaném oboru číšník-barman, podle svého chotě má mít údajně dál i pikantnější způsoby přivýdělku. Ona sama sice v úterý kontaktovala redakci eXtra.cz s tím, že práce společnice je už dávná minulost, dál už ale s námi nekomunikuje a tak jsme se jí nemohli zeptat na další tvrzení muže, kterému na podzim roku 2020 řekla své ano.

Poté, co se nyní objevila na Primě, se ale na jedné z českých stránek, na nichž si klienti společnic vyměňují své zkušenosti, rozjela diskuse, v níž její účinkování v Prostřenu i minulost v branži popisují docela barvitě. A přidávají i to, že Kateřina má mít údajně nový „pracovní“ profil („Všiml jsem si, že je v Prostřeno a holka ještě pořád maká, ale má už jiný nick.“), píší i o jakémsi lechtivém a velmi brutálním videu s černochy. Tyto informace se ale momentálně nedají na sto procent ověřit a tak je nejde brát za směrodatné.

Velmi rozpačité vaření

Sama Kateřina nebyla divákům dvakrát příjemná už od začátku týdne, kdy hodnotila i výborné jídlo podprůměrně. V pondělí dala šestku, v úterý čtyřku, podle ní má člověk ukázat víc. Sama se pak ale vůbec nepředvedla a i když by prý peníze potřebovala, už dnes je jisté, že je nevyhraje.

A co nabídla za jídlo? Nejdříve týdenní úkol, velikonoční nádivku (pro někoho sušší), následovaly grilovaný sýr s opékaným toustem jako předkrm, krémová bramboračka se slaninovým chipsem (nebyly prý cítit houby), jako hlavní chod krkovička plná šťávy (téměř bez šťávy) a těstovinovým salátem a coby dezert Martínkovo potěšení z kupovaného dortového korpusu.

Královna kabelek a šátečků Alena Schillerová: Když vidím staré fotky, šla bych se zastřelit

Související články

Další články

Nejnovější kauzy