Trendy tagy Extra Host (pořad) Čauky lidi Hubnete s nami Zlaté glóby 2021

Nejnovější kauzy

Mimořádní milenci: On býval dívkou, ona byla chlapcem. Poznali byste to?

Arin a Katie. Původně TA Emerald a TEN Luke.
Zdroj: archiv
+ Další fotografie

Tohle je docela mazec. Pořádně si prohlédněte tu mladou dvojici na fotce. Je na nich něco zvláštního? Vůbec. A přesto mají Arin a Katie nebo Emerald a Luke chcete-li sladké tajemství.

Arin (17) totiž se předtím jmenoval Emerald a Katie (19) byla Luke. Ano, tahle dvojka z Oklahomy se potkala na psychiatrických sezeních pro transsexuály, slovo dalo slovo, však to znáte… a teď spolu tvoří pár.

Asi tak před rokem studentka univerzity Katie podstoupila plastickou operaci díky sponzorovi, který si přečetl její příběh v místních novinách. Na přeměnu v muže jí přispěl v přepočtu 700 000 korunami.

Arin je ještě stále na střední a před rokem si nechal odstranit oba prsy, které do té doby stahoval obinadly. „Nesnášel jsem svoje prsa. Konečně můžu chodit nahoře bez jako ostatní kluci,“ usmívá se bývalá dívka. „Moje rodina mě moc překvapila v tom, jak mě neuvěřitelně podpořila. Jsem rád, že je mám, a jsem rád, že mám Katie,“ dodal Arin.

Pár se dal dohromady před dvěma lety, když ještě oba byli ve své původní podobě.

„Tím, že jsme oba transsexuálové a prošli jsme si tím samým, tím si hrozně rozumíme. Nemusíme si nic vysvětlovat, známe svoje pocity,“ vysvětluje Katie.

Do budoucna Arin plánuje operaci genitálií, ale prý je to poměrně složitý a finančně náročný zákrok, a tak ještě raději vyčkává. Katie již zákrok podstoupila právě díky svému sponzorovi.

Související články

Další články