Konec lžím.

Stanislav Gross, bývalý premiér a jedna z nejkontrover­znějších postav naší novodobé politické historie, zjevně tají nejsmutnější fázi onkologického onemocnění a jeho vyhlídky jsou bohužel mimořádně zlé!

O skutečné situaci premiéra jsou navíc prý, údajně, jedna bába povídala, ble, ble, delší dobu informovány osoby ve vedení klíčových médií, autora textu nevyjímaje, které fatální stav premiéra s ohledem na jeho děti buďto tají, nebo jej opatrně a mezi řádky naznačují, viz dnešní vydání deníku Blesk.

Redakce eXtra.cz zná skutečnou diagnózu Stanislava Grosse, ale v jejím upřesnění a v uveřejnění dalších a bohužel mimořádně tragických faktů nám brání částečně nepsaná dohoda mezi některými vydavateli a pak také některá nová ustanovení občanského zákoníku týkající se médií.

Gross trpí smrtelnou chorobou a situace nevypadá bohužel vůbec dobře, použili bychom rádi jinou formulaci a věc upřesnili s ohledem na vaše právo na informace, ale chceme dodržet alespoň elementární zásady slušnosti a ohleduplnosti ke Grossovým dětem, které se zjevně budou muset nečekaně brzy vyrovnávat s fatální realitou.

Důrazně a zcela mimořádně žádáme čtenáře, aby se zdrželi nevhodných komentářů pod článkem, děkujeme.