Trendy
válka na Ukrajině Iveta Bartošová Výměna manželek 2024 Survivor 2024

Mimořádná zpráva! Festival poctila návštěvou Eva Feuereislová! Dostane od Bartošky glóbus za Kačera Donalda?

Mimořádná zpráva! Festival poctila návštěvou Eva Feuereislová! Dostane od Bartošky glóbus za Kačera Donalda?
Zdroj: Facebook
+ Dalších 5 fotografií

Karlovy Vary přivítaly největší hvězdu letošního 49. mezinárodního filmového festivalu! Až z Líbeznice přijela neVyVolená ministryně sebeklamu Evča Feuereislová (24), a kdyby Jirka Bartoška zřejmě nevyspával opici, nebo na nějakou nezadělával, jistě by ji přivítal osobně před Puppem, kde na ni čekaly davy nadšených fans.

Podle informací eXtra.cz, které má přímo od nejmenovaného zdroje z tiskového střediska, nebylo do poslední chvíle jisté, zda po Václavu Havlovi druhá největší česká celebrita vůbec do Varů přijede, má totiž mimořádně nabitý program (provozuje tiskárnu na pozvánky na večírky a obvolává celou Prahu s tím, že ji eXtra chce zničit a je třeba s tím něco dělat, netuše, že eXtra ji proslavuje a možná s tím by se mělo něco udělat), ve kterém ale nakonec našla skulinku díky přímluvě zdejší "prestižní" kliniky plastické chirurgie, která se o Evu stará a díky které monstrum z Líbeznice možná na závěrečném večeru převezme zvláštní uznání poroty za povedený remake Kačera Donalda.

Zdejší klinika, která je velmi pyšná na to, že jí dělá tvář někdo tak významný, se také údajně prostřednictvím svého vedení postarala o to, aby měla Eva přístup na všechny společenské události, ale ona by se tam dostala stejně, v dobách, kdy nebyla globální celebritou překonala během deseti let český rekord Zdeňka Podhůrského v počtu proniknutí (458x) na večírek přes kuchyň či podzemní šachtou, a má tak bohatou praxi. Přístup prý nemá Feuereislová jen do Bechers baru hotelu Pupp, kam smějí jen vyvolení a Geislerová, ale u vchodu prý snad ochranku obměkčí fikaný argument, že je tváří charitativní nadace a tedy koná dobro a Barťák by ji určitě pustil.

Evin festivalový program je, stejně jako u jejího osobního přítele a mentora Mela Gibsona, v některých částech utajený tak, aby ji neobtěžovali dotěrní fanoušci, a to zejména v kinosálech, kde chce inkognito sledovat většinu snímků soutěžní sekce.

Další rána pro Veronicu Biasiol. Po vlně hejtů během Miss jí ublížila vlastní maminka. Kráska přiznala velké zklamání

Související články

Další články

Nejnovější kauzy