Trendy
válka na Ukrajině Survivor 2024 Iveta Bartošová Survivor 2024 - aktuálně

Milujete Slunce, seno? Tady je Blažena Škopková jako maličká holčička! Ten úsměv se nikdy nezmění!

Milujete Slunce, seno? Tady je Blažena Škopková jako maličká holčička! Ten úsměv se nikdy nezmění!
Zdroj: youtube.com, Facebook.com
+ Dalších 6 fotografií
Herečka Veronika Kánská (50) moc dobře ví, že pro většinu české populace navždy zůstane Blaženou Škopkovou z filmové trilogie Zdeňka Trošky. Podívejte se, jaká to kdysi byla roztomilá holčička. Veronika hodně vyrostla, ale úsměv jí nikdy nezmizí.

Nálepky Blaženy Škopkové se bývalá herečka Veronika Kánská nikdy nezbavila. Dodnes ji lidi na ulici poznávají, pokřikují na ni Blážo a ptají se jí na natáčení. Není divu, že si ji fanoušci pamatují, protože se po letech nezměnila a svou postavu neskrývá. Veronika na svou slavnou roli moc ráda nevzpomíná. Po natáčení se Zdeňkem Troškou jí už žádný režisér velkou roli nedal.

Veronika Kánská natáčela první díl z trilogie Slunce, seno mezi prvákem a druhákem na gymplu. Bylo jí tehdy 16 let a režisér Troška ji znal původně z komparzu na film Bota jménem Melichar. Tam se nedostala, ale roli Blaženy jí napsal přímo na tělo.

Role přidrzlé holky z vesnice, která se snaží udržet svého milého Vencu a do toho musí přežít chaos ve vlastní rodině, jí vyloženě sedla. Natáčení si prý velmi užívala a nejvíc si sedla s Evíkem (Jaroslavou Kretschmerovou), Tejfarkou (Kateřinou Lojdovou) a předsedou družstva (Mirkem Zounarem).

Naproti tomu s představitelkou Miluny (Petrou Pyšovou) si prý moc nesedly. Dnes si Veronika zažívá Slunce, seno na vlastní kůži. Z Prahy se odstěhovala na vesnici a některé Troškovy postavičky poznává na vlastní kůži.

"Já sama teď žiju mimo Prahu a musím říct, že řada postav z filmu by se k nám do vesnice hodila, a naopak řada lidí od nás by byla náramně použitelná do těch filmů," uvedla Kánská pro Blesk.

Filip Turek se tvrdě opřel do Fialy: ODS zradila svoje voliče a on je toho absolutní příklad

Související články

Další články

Nejnovější kauzy