Trendy tagy Extra Host (pořad) koronavirus Svatba na první pohled Počasí

Nejnovější kauzy

Milovnice psů si otevřela kavárnu pro čtyřnohé mazlíky. Je to pro ně přímo ráj na zemi!

Tohle je pravé místo pro psí relaxaci.
Zdroj: profimedia.cz
+ Další 4 fotografie

Když vejdete do podniku Scoobys Boutique Coffee Bar, který se tváří jako kavárna, tak vás hned do očí praští něco zvláštního. Není to totiž kavárna pro lidi, ale pro psy.

Majitelkou je bláznivá pejskařka Lisa Owen-Jones (44) z Londýna, která se už dál nemohla dívat na smutný výraz svého mazlíčka, když každé ráno odcházela do práce. Nechala tedy své úspěšné dvacetileté kariéry marketingové manažerky a otevřela si kavárnu pro psy a jejich páníčky.

Lisa ve svém podniku nabízí samé psí laskominy, například psí lízátka, sušenky z kostí s příchutí sýra, slané dortíky a dělá i speciální víkendové akce. Zkrátka nepřijdou ani majitelé psů, kteří si můžou dát kávu a nějaký ten zákusek.

Lisin podnik je ohromně úspěšný a oceňovaný hlavně majiteli psů. Je málo kaváren a restaurací, kde si můžete přivést mazlíka, o něhož bude postaráno také. A Lisa je v sedmém nebi, že může být se svým psem.

„Nemusíte mít ani psa, abyste mohli přijít do Scoobys. Vítáme úplně každého. Je to místo odpočinku a setkání s přáteli,“ láká majitelka podniku.

Související články

Další články