Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Hrdinové ze záchranky StarDance 2019 Horoskop Počasí

Nejnovější kauzy

Milostný život herce Hofmanna: Čvančarovou podváděl s prostitutkami, dnes žije s bohatou Ruskou!

+ Dalších 12 fotografií
Pestrá minulost
Proslavil se především rolí Luďana v seriálu Most! Tím si získal i slušný zástup fanynek, které začaly zjišťovat, jestli je Martin zadaný nebo dokonce ženatý. Řadu jeho obdivovatelek teď nejspíše zklameme, protože Martin Hofmann (41) je už téměř pět let ženatý s neznámou kráskou.

Martin Hofmann známý jako Luďan z Mostu! dnes slaví své jedenačtyřicáté narozeniny a co se týká jeho milostného života, i když se to příliš neví, má za sebou celkem pestrou minulost. Hofmann chodil s herečkou Jitkou Čvančarovou (41), která už tenkrát toužila po rodině. Jak se po čase ukázalo, Martin ještě nebyl na vážný vztah připravený.

Provalila se na něho totiž nevěra a ne jen tak ledajaká. Martin pravidelně využíval eskortní služby a když na to Jitka přišla, nesnažil se odporovat. Proto mu herečka dala okamžitě kopačky. Nepříjemnou informaci se dozvěděla při natáčení seriálu Dokonalý svět. Okamžitě prý propukla v pláč a nemohla tomu uvěřit.

Jak se zdá, křivdy z minulosti už má dvojice vyřešené a dnes se spolu dokáží normálně bavit a potkávat se před kamerou. V Mostu! dokonce Jitka hrála Luďanovu bývalou manželku Ilonu.

Po rozpadu vztahu s Jitkou, se Martin s žádnou ženou dlouho neobjevoval. Až v roce 2014 se objevila v médiích informace, že se Martin potají oženil s neznámou kráskou. Jeho žena, s níž má i potomka, pochází podle webu nasehvezdy.cz z ruského Krasnodaru a jmenuje se Natalja.

Vedle toho, že je údajně krásná, je i pohádkově bohatá. Díky ní si Hofmann prý žije jako v pohádce. Obývají spolu luxusní vilu v pražské Troji, ze které mají nádherný výhled na město.

Mohlo by vás zajímat

Další články