Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Nela Slováková koronavirus Extra Host (pořad) SuperStar 2020

Nejnovější kauzy

Milostný život Haliny Pawlowské: Tak dlouho tajila manžela, až si ho pletli s jejím milencem

Halina Pawlowská a producent Karel Czaban.
Zdroj: Profimedia.cz
+ Další fotografie

Spisovatelka a scenáristka Halina Pawlowská (58) momentálně prožívá jedno z nejsmutnějších období. Dnes zemřel její manžel Zdeněk, se kterým žila pětatřicet let. Do společnosti ho ale Halina téměř nevodila, proto se mu začalo říkat pan Colombo (podle detektiva Colomba ze stejnojmenného seriálu, který stále mluvil o své manželce, ale nikdo ji nikdy neviděl).

Namísto něj se Pawlowská ve společnosti několikrát objevila s mužem, kterého média špatně označovala za jejího manžela. S producentem pořadu Banánové rybičky Karlem Czabanem, který Halina moderovala, byla spojována v době údajné manželské krize. Zvěsti o údajné krizi tehdy spisovatelka potvrdila tím, když se spolu s Czabanem vydala na prestižní akci do lotyšské Rigy, kde si spolu užívali ve společném pokoji.

I přes údajné zvěsti o záletech, které Pawlowská sama nikdy nepotvrdila, se svým oficiálním partnerem, manželem Zdeňkem žila až do jeho nynější smrti.

Související články

Další články