Trendy
válka na Ukrajině Survivor 2024 Iveta Bartošová Survivor 2024 - aktuálně

Miloš Zeman jako reklamní tvář jedné banky! Jeho transparentní účet baví celé Česko

Miloš Zeman jako reklamní tvář jedné banky! Jeho transparentní účet baví celé Česko
Zdroj: Blesk
+ Dalších 7 fotografií
Fio banka je známá mimo jiné i svými humornými reklamami s komikem Jakubem Kohákem a kozou Vlastou. Od počátku tohoto týdne ale Koháka v propagaci banky zcela zastínila jiná osobnost. Tou se stal Miloš Zeman, který si u banky zřídil transparentní účet na nadcházející prezidentskou kampaň. Z účtu se rázem stal svérázný diskusní portál, kterého je plný internet. Nic lepšího si Fio banka nemohla přát.

Cílem jakékoliv reklamy je, aby se o vás mluvilo. Jiné to není ani v bankovním sektoru. Různých bank u nás působí několik desítek a je tedy pochopitelné, že se reklamou budou snažit získat co nejvíce klientů. Často tak banky do svých reklamních spotů najímají známé herce či jiné populární osobnosti.

Fio banka vsadila na komika Jakuba Koháka, který s kozou Vlastou hrál již v několika humorných reklamách na danou finanční instituci. Nyní ale můžeme říct, že tváří Fio banky se stal dílem náhody někdo úplně jiný.

Dnes je tváří Fio banky prezident Zeman. Jeho transparentní účet baví celé Česko. Zajímá vás, jak se lidé vysmívají Zemanovi? Celý článek najdete ZDE.

Související články

Další články

Nejnovější kauzy