Zpěvák, který dokáže během chvíle vyprodat i obrovské haly a tím si pořádně napakovat peněženku, najednou zjistil, že rozhazoval více, než bylo nutné. A teď nemá na zaplacení baráku, který chtěl pořídit své rozkošné rodince.

„Stále věřím tak nějak tomu, že se peníze zase někde objeví a zase budou,“ prozradil deníku Aha! s nadějí v hlase Tomáš. Jenže to se bude muset teď tedy pořádně začít otáčet a brát každý kšeft, aby uspokojil vysoké nároky své ženy Tamary. Přeci jen dvě děti už něco stojí.

Ale nelituje toho, že teď kouká do prázdné peněženky. To by nebyl Klus, aby si něco vyčítal. „Mám radost, když můžu ten život dělat pěkným hodně lidem pohromadě. Třeba v létě jsem hostil kamarády na dovolené. Všichni lidi nemají tolik peněz jako já, i když jich nemám tolik. Tak jsem jim udělal radost, protože od toho peníze jsou,“ vysvětluje zpěvák.

Jenže na jeho rozhazovačnost a dobrosrdečnost teď doplácejí hlavně jeho děti, které nejenže musí počkat, než se přestěhují do vysněného domu, ale dokonce se svými rodiči necestují drahými auty, jak by si někdo mohl myslet, ale jezdí tramvají. Prostě když se šetří, tak se šetří.