Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Karlos Vémola koronavirus Extra Host (pořad) Počasí

Nejnovější kauzy

Milion dolarů za jednu kampaň! Nechutný zadek modelky Ashley Graham šokuje! Proč tuhle baculku tak brutálně přeplácejí?

+ Další fotografie
To nechceš! Nic jiného vás asi bohužel nenapadne při pohledu na tohle sloní pozadí modelky Ashley Graham. V o několik čísel menších plavkách pózovala na pláži a jezdila na skútru jako drak. Je s podivem, že skútr nátlak těchto stehen o velikosti mastodonta vůbec vydržel! Čeho je moc, toho je někdy bohužel příliš!

Hlásá do světa, že je pyšná na svou kyprou postavu, a dokonce na tom založila kariéru! Jedna z nejlépe placených modelek na světě Ashley Graham je velkou ženskou aktivistkou. Za jednu kampaň si účtuje minimálně milion dolarů! Proč jí platí tolik, když vypadá takhle, nad tím nám zůstává rozum stát! Zdá se, že svět modelingu spěje do záhuby!

Neforemný, ohavný zadek jako vrata od stodoly, pokrytý celulitidou, opravdu není sexy symbolem ženskosti, a pokud tohle chce milá Ashley ženy po celém světě učit, tak se asi zbláznila! Zdravý životní styl a pevné, vysportované (nikoliv vyhublé) křivky, to je to, co by se ženy měly učit. Určitě není v pořádku trpět nadváhou a hlásat do světa, že hlavní je se cítit dobře a být zdravý.

Přehnané sebevědomí baculkám v poslední době rozhodně nechybí a není to správně. Ne, tlusté ženy by se za sebe neměly stydět, ale měly by být soudné a snažit se na sobě pracovat. Ne kvůli mužům ani okolí, ale kvůli sobě. Pokud se zadkem jako valach nevyjdete schody, tak byste ho měla jednoduše zvednout ze sedačky a zajít si pořádně zaběhat a zadřepovat!

Jak se totiž můžete přesvědčit, to, že máte zadek jako dva vánoční dorty, ještě neznamená, že nemůže vypadat dobře! Však se podívejte na Nicki Minaj!

Související články

Další články