Trendy tagy Čauky lidi SuperStar 2021 StarDance 2021 Výměna manželek 2021

Nejnovější kauzy

Miliardářka porodí měsíc před svými 54. narozeninami! Nejbohatší žena Francie čeká dvojčata

Usmívá se a má důvod. Padesátnice čeká dvojčata.
Zdroj: profimedia.cz
Ke svým 54. narozeninám si miliardářka Margarita Louis-Dreyfus dopřeje krásný dvojnásobný dáreček. Dáma ve věku babičky čeká dvě holčičky.

Nejbohatší žena Francie se k majetku dostala díky dědictví po bývalém manželovi Robertovi, který zemřel před sedmi lety na leukémii. Od té doby je šéfkou obří společnosti obchodující se zemědělskými komoditami s názvem Louis Dreyfus Holdings a navíc většinovou akcionářkou fotbalového klubu Olympique Marseille.

Prostě nevěsta k pohledání Po smrti manžela si tak lehce našla nového partnera. Chodí s bankéřem Philippem Hildebradem a ani její téměř babičkovský věk jí nezabránil v dalším plození dětí. Oficiálně oznámila, že čeká dvojčata

Z minulého manželství má tři syny a ti se dočkají dvou sestřiček. Určitě budou mít radost, že si budou dělit takové dědictví s dalšími sourozenci.

O to, že by tahle paní na děti nestačila, se nemusíte bát. Ona si totiž může zaplatit všechny chůvy na světě Jak sama prozradila, co nejdřív po porodu se chce vrhnout zpátky na podnikání.

Související články

Další články