Trendy tagy Jiří Menzel Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Miliardář Janeček o svých manželkách: Přál by si, aby k sobě obě jeho ženy našly cestu

+ Dalších 24 fotografií
Miliardář Karel Janeček (44) a jeho partnerka Lilia Khousnoutdinova přijali pozvání do redakce eXtra.cz, aby čtenářům vysvětili, co to jsou otevřené vztahy a proč je možné cítit lásku k vícero lidem. Řeč přišla také na Janečkovu manželku Mariem.

Miliardář Karel Janeček (44) se nikdy netajil s tím, že ho láká vztah s více ženami. Monogamie není nic pro něj a přítomnost žen si opravdu užívá. I když je v současné době ženatý s Tunisankou Mariem Mhadhbi, nedávno se zamiloval do vystudované politoložky.

S Lilií Khousnoutdinovou čeká dítě a jsou zamilovaní a šťastní. Janeček a jeho krásná partnerka přišli do redakce eXtra.cz na rozhovor o lásce – záznam najdete ZDE.

Karel Janeček by si přál, aby k sobě obě ženy našly cestu. „Samozřejmě bych si to přál celým svým srdcem. Je to můj sen, ale v současné době to tak ještě není,“ odvětil Janeček na otázku, zda spolu budou obě jeho manželky vycházet.

Lilia Khousnoutdinova uvedla, že paní Mariem respektuje. „V našem případě je velká touha po respektu, empatii, jsme v podobné situaci. Empatie se nám může prohloubit. Ale pochybuji, že bychom mezi sebou vyvinuly vztah. My jsme se nevybraly. Žiji v otevřených vztazích nějakou dobu. Je to jednoduché v okamžiku, když panuje pravdivost. Je to náročné, mezi lidmi musí být respekt a snaha, lidskost. Empatii už mezi sebou máme,“ uvedla s tím, že vztah mezi oběma ženami se dál vyvíjí.

Související články

Další články