Trendy
válka na Ukrajině střelba v Praze Výměna manželek 2024 Sedm schodů k moci Survivor 2024

Miliardář Chlad se oženil s Aničkou, ano si řekli na pláži: Romantika naboso a v kraťasech

Richard Chlad a Anna Marie Kánská se konečně dočkali.
Zdroj: Se souhlasem Richard Chlad
+ Dalších 9 fotografií
svatba

Richard Chlad a Anna Marie Kánská jsou konečně svoji. Své ano si řekli na kouzelných Maledivách za přítomnosti těch nejbližších. Jak sdíleli na svých sociálních sítích, romantická svatba na pláži se povedla na jedničku. Novomanželé obdrželi hned celou řadu gratulací od českých celebrit. 

Richard Chlad se svou půvabnou Annou Marií Kánskou si konečně řekli ano. Dvojice měla nádhernou svatbu jako z pohádky, a to na prosluněné písečné pláži za přítomnosti těch nejbližších. Střípky ze svého velkého dne sdíleli i na Instagramu, kde se jim v pár minutách dostalo nesčetně gratulací, a to i od českých celebrit.


"V chomoutu," píše Richard s humorem ke společné fotografii z pláže. "A já už z toho radši spím, koukám," komentuje vtipně Anička, která má na fotce přivřené oči. "Gratulace novomanželům. To už jsi teď velikej kluk, když jsi ženatej," přidává se k prvním gratulacím Míra Hejda, Richardův blízký přítel. "Gratulace, lásky," poblahopřála i Simona Krainová.

Kánská vypadala jako princezna

Kánská vypadala jako princezna. Pro slavnostní obřad zvolila jednoduché bílé šaty na ramínkách. Model s hlubokým výstřihem na zádech a vlečkou Aničce padl jako ulitý. K decentním šatům zvolila i velmi jemné líčení. Ani účes nebyl překombinovaný, kráska si pouze sepnula vlasy a pár pramenů nechala splývat podél tváře. Ani ženich na pláž nevyrazil v obleku a lakýrkách, ale bosý v bílé košili a kraťasech.

Rozhovor s Richardem a Aničkou


Richard měl pro svou nevěstu připravené jedno obrovské překvapení, o kterém vám již brzy přineseme exkluzivní informace.

Důležitý životní den si užívala dvojice už od ranních hodin. Vše odstartovali romantickou snídaní v bazénu, který byl plný rudých růží. Po samotném obřadu je čeká ještě slavnostní večeře. Tím to ale u novomanželské dvojice se svatbami nekončí, ještě v prosinci hodlají absolvovat druhou svatbu, a to na pražské radnici.

Související články

Další články

Nejnovější kauzy