Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Karlos Vémola koronavirus Extra Host (pořad) Počasí

Nejnovější kauzy

Miley Cyrus zkolabovala, měsíc nebude roztahovat na fanoušky nohy a pro hejtry má drsný vzkaz!

Miley Cyrus bude asi měsíc v nemocnici. To je tragédie.
Zdroj: Profimedia.cz

Miley Cyrus (21) to před pár dny seklo, a tak se teď perverzní zpěvačka musí léčit v nemocnici, kde ji budou držet skoro měsíc. Její mluvčí uvedli, že Miley skolila těžká chřipka, jenže jak to bývá, na internetu se objevila spousta spekulací o tom, že za vším možná stojí drogy.

Zpěvačka musela zrušit tři koncerty v rámci turné Bangerz a dva přeložit na pozdější datum. Několik dní už leží v nemocnici a ke všemu ještě dostala alergickou reakci na antibiotika.

Hejtrům, kteří ji na sociálních sítích zásobují vzkazy, jestli za vším nestojí drogy, Miley vzkazuje: „Držte už konečně hubu a nechte mě se vyléčit. Přestaňte děsit mojí rodinu, kamarády a fanoušky.“

Cyrus má tak možnost si odpočinout a nabrat síly na prostné cviky, které na svém turné předvádí. Téměř po celou dobu, co je na pódiu, roztahuje nohy, jako kdyby se připravovala na kariéru pornoherečky.

Související články

Další články