Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Ivana Gottová Peče celá země koronavirus Čína

Nejnovější kauzy

Miley Cyrus udělala na cenách MTV z bezdomovce sexy modela! Teď ho hledá policie!

Miley Cyrus pomohla bezdomovci, ze kterého udělala modela.
Zdroj: Profimedia.cz, Facebook.com
+ Dalších 8 fotografií

I na letošní předávání hudebních cen MTV si Miley Cyrus (21) připravila překvápko. Jako doprovod s sebou vzala Jesseho Helta, losangeleského bezdomovce, ze kterého se vyklubal týpek s pěkně pestrou minulostí.

Miley Jesseho potkala v losangelském středisku bezdomovců a rozhodla se, že se teď bude spolu s roztahováním nohou na turné Bangerz věnovat i charitě. Jessemu zaplatila ubytování v luxusním hotelu, nakoupila na slavnostní večer oblečení, zařídila mu kadeřníka a udělala z něj fešáka, který by se z fleku mohl ucházet o místo modela, o což už se prý kdysi snažil, ale marně. Možná kvůli tomu, že za sebou neměl armádu profíků, kteří by mu s image pomohli.

Na slavnostním večeru měl Jesse dojemný proslov o tom, čím vším si v životě prošel. Miley spolu s ním uvedla, že doufá, že se veřejnost začne víc zajímat o mladé bezdomovce a uprchlíky, kterých je v USA kolem 1,6 milionu.

To ještě zpěvačka asi netušila, že je na Jesseho ve státě Oregon, odkud pochází, vydán zatykač z roku 2011 za to, že už potřetí porušil podmínku a pak udělal další průšvih. V roce 2010 se Jesse vloupal do domu a napadl muže, který mu měl prodat špatnou marihuanu. Navíc dluží soudům peníze za výlohy a má si odpracovat 48 hodin veřejně prospěšných prací.

Cyrus mu dala nějaké peníze, se kterými se chce teď Helt vrátit do Oregonu a poplatit dluhy. Jestli mu ale podpora slavné zpěvačky pomůže i v další kariéře, se uvidí.

Mohlo by vás zajímat

Další články