Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Karel Gott leukemie Zabijáci pod mikroskopem StarDance 2019 Dlouhovláska

Nejnovější kauzy

Miley Cyrus se už zase zhulila a nechala si vytetovat svého mrtvého psa!

Miley si nechává tetovat psa.
+ Další 2 fotografie

Možná si pamatujete na náš článek o tom, jak Miley Cyrus (21) zemřel dvouletý pes, aljašský klee kai jménem Floyd. Předváděla tehdy scény, jako by jí pomřela celá rodina, a spekuluje se, že nebohého psa roztrhal kojot. Zpěvačka si tehdy nechala na koncertě udělat obrovskou psí maketu a plazila se po ní jako smyslu zbavená. Zanedlouho si pořídila další štěně. Toť celý příběh ve zkratce.

Miley se asi ale nemůže smířit s minulostí a smrt psa ji trápí. Když v sobotu pařila na jedné house party v Los Angeles, z nějakého důvodu ji napadlo, že by bylo fajn si nechat vytetovat podobiznu mrtvého psa pod paži. Neváhala a obrátila se na dobrého kamaráda, který ji tuto šílenost vytetoval.

Tetování si nechali udělat i zpěvaččini kamarádi. Budou teď doživotně nosit na těle cizího psa, kterého beztak nikdy neviděli. Tak to je síla…

Okolo psa mají také vytetovaný roztomilý nápis „S malou pomocí od mých fwends“. Kdybyste nevěděli, co znamená slovo „fwend“, tak to znamená něco víc než slovo „friend“.

Mohlo by vás zajímat

Další články