Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Jana Vopěnková koronavirus Extra Host (pořad) SuperStar 2020

Nejnovější kauzy

Miley Cyrus poprvé úplně nahá! Čtěte, komu se ji podařilo svléknout a proč

Miley Cyrus má super postavu, tak proč by ji neukazovala.
Zdroj: Profimedia.cz

Poslední dobou se čím dál častěji objevují v médiích odvážné fotografie Miley Cyrus (20). Ne, že by to někomu vadilo. Naopak. Umělkyně má dokonalé tělo, tak proč by ho skrývala. Oblékání outfitů s absencí podprsenky se už stalo tradicí, před nedávnem Miley nafotila velmi svůdné snímky pro magazín V a teď vsadila na úplnou nahotu.

Její odhalování ale není z důvodu, aby své fanoušky přesvědčovala o tom, že už je velká holka a ne praštěná Disney hvězdička Hannah Montana, ale čistě z charitativních důvodů. Kolekci triček, jejichž prodej podporuje výzkum rakoviny na newyorském lékařském institutu, vytvořili světoznámí návrháři Marc Jacobs a Robert Duffy. Každé triko stojí 35 dolarů, což je asi 750 Kč.

Cyrus tak následovala další celebrity, které se svlékly pro charitu. Mezi nimi jsou například Victoria Beckham, Naomi Campbell nebo Dita Von Teese.

Související články

Další články