Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy StarDance 2018 Extra Focus Horoskop Zábava

Nejnovější kauzy

Miley Cyrus na Twitteru spamuje šílenými fotkami. Kolik proboha snědla halucinogenů?

Miley Cyrus má ráda divočinu.
+ dalších 2 fotografií

Miley Cyrus (21) se na chvíli podařilo dát nohy k sobě (ale nejásejte, turné Bangerz končí až v srpnu, takže do té doby nám Miley předvede ještě slušnou sbírku roztahovaček a osahávaček přirození) a začala svůj účet na Twitteru zásobovat fotkami, na kterých vypadá buď jako utečenec z ústavu pro duševně nemocné, nebo letitá uživatelka halucinogenů, která se rozhodla vyzkoušet nový druh lysohlávky a zapnout si k tomu grafický program.

Když se to vezme kolem a kolem, pořád je to lepší než to, co tahle „umělkyně“ předvádí poslední měsíce na pódiu. Miley už není ani vtipná, její koncerty vypadají jak extravagantní kabarety pro znuděné intelektuály. Svým okázalým chováním, které je ve finále lacinou podívanou o tom, kterak se dětská hvězda nedokázala vyrovnat s tím, že už jí není náct, ale cet a chce všem dokázat, že z Hannah Montany vyrostla.

Mohlo by vás zajímat

Další články