Trendy tagy Jiří Menzel Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Miley Cyrus konečně prozradila, proč se z ní stal baset: Tak tuhle výmluvu jí tedy nežerem!

Celkem nechutná póza, Miley.
Zdroj: Profimedia.cz
+ Další 2 fotografie

Na její jazyk už není zvědavý vůbec nikdo, ale Miley Cyrus (21) nám ho předvádí při každé příležitosti. Vyplazuje ho v klipech, na ulici, na večírku, na selfie fotkách, prostě kdekoliv. Stal se z ní uslintaný baset, o němž vůbec nevíte, jak a co vůbec zpívá, hlavně že plazí.

A ona se nyní rozhodla nám prozradit své sladké tajemství, co za tím vlastně je. Jsme naprosto ohromeni. Miley má už totiž dost zájmu fotografů o její osobu, a proto na ně plazí jazyk. Aby jim dala najevo, jak ji to obtěžuje.

Nejsme si jisti, zda jsme slyšeli správně.

Ta dívka, která se ve svých klipech obnažuje a záměrně provokuje, aby se o ní psalo a tím byla kontroverznější, což jí vynáší zvýšený zájem o její osobu, tím pádem i zvedá honoráře za účast na různých akcích, má dost fotografů? Ta, jíž se říká pódiová coura, chodí na večírky jen v podprsence ve zjevné snaze zaujmout právě ty fotografy, aby na sebe zcela strhla pozornost a tím byla slavnější a známější a jako umělec kupovanější?

Miley, jestli se na to fakt necítíš, hele, u Boeingů určitě budou nabírat k pásu na montáž součástek do letadel. Tam tě nikdo fotit nebude, budeš mít klid a jako nový obleček dostaneš modrý plášť. Holt se budeš muset smířit s trošku menším platem, než jsi měla doposud, a pozvánky už ti taky chodit nebudou, ale když ti tohle celé předvádění dělá tak hrozně zle, tvoji fanoušci to budou muset pochopit.

Související články

Další články