Trendy tagy Extra Host (pořad) koronavirus Svatba na první pohled Počasí

Nejnovější kauzy

Miley Cyrus a její dvoustý třetí set rádoby rebelských fotek. Blonďatá následovnice Amy Winehouse už je úplně všude, neotevírejte konzervy!

Výraz zpuchřelé nafukovací panny, to chceš.
Zdroj: archiv
+ Další 3 fotografie

Konečně přišlo to, na co jsme všichni čekali. Transformace Miley Cyrus (20) do špinavé drsné bílé holky je u konce. Miley se totiž spojila s Terrym Richardsonem, fotografem slavných, který jen tak mimochodem šňupe první ligu a pár svých modelek během focení pro jistotu i osouložil. Vůbec má pověst hodného strýčka, kterému by klidně člověk půjčil svoji dceru na hlídání.

Miley s Terrym tedy fotili a fotili a fotili a vznikla z toho série, která svou kvalitou odpovídá tomu, když poloslepí lidé fotí svoje Nablito s rýží na Instagram. Ano, správně, Miley s Terrym přepsali dějiny moderní fotografie, můžete se jejich výtvory pokochat v galerii.

Ty fotky jsou tak skvělé, že člověk má okamžitě chuť si je vytisknout a nechat podle nich přeoperovat svoje děti. Tu, kde Miley křiví pusu jako Miloslav Ransdorf a připomíná ty pány z hlavního nádraží, co po desetileté nepřetržité konzumaci heroinu mluví za roh, si nalepíme na monitory.

Přemýšlíme navíc, že bychom podobnou sérii nafotili s naším šéfredaktorem Pavlem Novotným (32). Zatím jsme se zasekli na velikosti podprsenky. Zůstaňte s námi.

Související články

Další články