Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 Volby 2021 StarDance 2021

Nejnovější kauzy

Milenka manžela Ochotské ukázala, co nabídla Rosolovi! Nádherné tělo a lepší ZADEK, než má Míša

Milenka a manželka Rosola.
Zdroj: Facebook.com
+ Dalších 33 fotografií
Začátkem roku nabídla přívětivou náruč a pelíšek z manželství zklamanému Lukáši Rosolovi a ten neváhal ani vteřinu! Fitness trenérka Aneta Znamenáčková teď ukázala, čím oblbla hlavu tenistovi, který odešel od manželky Michaely Ochotské. A není se ani čemu divit, že si Lukáš sbalil raketu, tenisáky a prchnul.

Byla to klasická krize manželů. Už si neměli co říct, a tak došlo na to nejhorší. Rosol si našel milenku a Míša padla do smutku a utekla ke kamarádce na Moravu. Nakonec Rosol pochopil, že Znamenáčková je jen povyražením a náplastí na jeho bolavé srdíčko na nevyplněné manželské představy, a krásnou trenérku po pár měsících opustil. Jenže možná to byla chyba.

Znamenáčková se vytasila snímkem v plavkách, z něhož je jasné, že má dokonalé tělo a rozhodně fantastický zadeček. Dokonce její prdelka je mnohem hezčí než Míši Ochotské, která v posledních týdnech na sobě usilovně maká a zpevňuje v posilovně svou postavu. Plna sebevědomí před pár dny dokonce svůj zadeček ukázala na sociální síti.

Jenže i když Míša dává svému tělíčku zabrat, zkušená fitness rajda je o krok dál. Posuďte v naší galerii, která z obou dam se může pochlubit lepším tělem. V tomto případě jistě uznáte, že Rosol jen těžko mohl ukočírovat své hormony a musel sexy Znamenáčkové provětrat kožíšek.

Související články

Další články