Trendy tagy očkování Covid Výměna manželek 2021 Extra Host (pořad) Čauky lidi

Nejnovější kauzy

Mikolas Josef je horký favorit na Eurovizi 2018: Jaké má tenhle krasavec šance?

Co na něj říkáte?
Zdroj: instagram.com
+ Další 2 fotografie
Už dnes večer nás čeká 63. ročník soutěže Eurovision. Tentokrát byl za Česko vyslán mladý a talentovaný písničkář Mikolas Josef (22). Někteří jsou přesvědčeni o tom, že má jisté šance na výhru, i když není favoritem číslo jedna. Mikolas se bude snažit zabojovat s písní Lie to me. Opravdu mu tohle bude stačit na výhru?

Každoročně Eurovizi sledují lidé ve 42 zemích světa. Za Českou republiku tento rok zabojuje mladý a nadějný zpěvák Mikolas Josef s písní Lie to me. Přípravy ale neprobíhaly vůbec podle představ. Mikolas při nácviku choreografie upadl a musel být převezen do nemocnice.

V jednu chvíli to dokonce vypadalo, že se Eurovize vůbec nezúčastní. Naštěstí se ze svého zranění vcelku dostal, a tak bude již dnes večer reprezentovat Česko v portugalském Lisabonu.

Jedná se o 63. ročník soutěže. První semifinále můžete vidět už dnes od 21:00 našeho času na ČT2. Druhé semifinále následuje ve čtvrtek 10. 5. Finále se už přesune na ČT1, která ho živě odvysílá v sobotu 12. 5.

Mikolas údajně šance na výhru má, ale velkou favoritkou tohoto ročníku je Estonka Elina Nechayeva. Tak uvidíme, jak se začínajícímu zpěvákovi povede.

Související články

Další články