Trendy tagy Petr Kellner Čauky lidi Hubnete s nami Výměna manželek 2021

Nejnovější kauzy

Michal Štika je slaboch a špatný herec! Nedivíme se staré Štikové, že ho v posteli nechce

+ Další 2 fotografie
GLOSA: Máme za sebou první díl reality show Štiky. Monika Štiková podává vynikající výkon a stojí na ní celá zábava. Velmi se snaží také Ornella Koktová a její manžel Pepa. Hádky mezi mámou a dcerou působí přesvědčivě. Nejhorším hercem v reality show je zatím Michal Štika. Podává slabý a trapný výkon. Pokud je takový také v posteli, tak se nedivíme, že ho má Monika Štiková plné zuby.

Monika Štiková (45) jako velká voda vtrhla do českých domácností. Celé Česko řeší reality show Štiky

Monika se stará o hádky a tím vytváří celou show. Sekunduje jí Ornella Koktová (25), jejíž výkon před kamerami televize Prima je také uvěřitelný. Hádky mezi mámou a dcerou jsou to nejlepší, co lze sledovat. Obě dámy jsou poměrně autentické ve své zlobě a křivdě.

Dobrý výkon podává také Josef Kokta (61). Póza zkrachovalého miliardáře, ze kterého se stal bručoun, Koktovi sedla. Chvílemi ho divák i lituje, že má mladou ženu, na kterou nestačí, odporně nenávistnou tchyni, podivné dítě a vyschlé konto. Současný Kokta si přiznává, že nemá dnes dobře rozdané karty a je to zábavný prvek v celé show.

Charlottka Štiková a její přítel Ivo Šoltés vypadají, že polykají zpomalovače a zrychlovače po hrstech. Zatím v reality show nedostala tato dvojka velký prostor, ale nebojte se, zejména s Charlottkou ještě zažijeme různé taškařice.

Nejslabším článkem celé show je tak Michal Štika Jeho herecký výkon je průhledný, i laik pozná, že zbytečně přehrává. Není autentický a snaží se dělat vtipné scény před primáckým štábem, ale nedaří se mu to. Michal Štika není zakotven v uvěřitelném rozpoložení. Je čitelný a nuceně exhibuje před kamerou. Jeho osobnost úroveň rodinné show sráží o level níže. Michal Štika není herec, není vtipný a není komediant. Je jen nahrávačem, který má Monice servírovat míčky na smeče. Pokud to v příštích epizodách pochopí, bude to divácky atraktivnější.

Související články

Další články