Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Výměna manželek 2021 Český lev 2021

Nejnovější kauzy

Michal Jančařík se po 365 dnech vrací na obrazovky televize Nova. Uvidíte ho v nezvyklé roli

Velkou oporou mu byla Karla Mráčková.
Zdroj: facebook.com
+ Dalších 5 fotografií
Oblíbený moderátor Michal Jančařík (41) se vrací před kamery. V pondělí 2. října, přesně po 365 dnech, přivítá diváky u poledních Sportovních novin.

Michal Jančařík absolvoval několik technických a kamerových zkoušek a na novou výzvu je skvěle připraven. „Dne 16. srpna jsem se po deseti měsících vrátil do studia TV Nova. Zkoušeli jsme několik formátů a když se ve studiu zhasla světla a rozsvítila červená, na vteřinu jsem oněměl. Byl to velice silný moment – v tu chvíli jsem věděl, že jsem zpátky. Od té doby se roztočil kolotoč tréninků, úprav ve studiu, kostýmních zkoušek atd. Nebylo to pro televizi vůbec jednoduché a já moc děkuju lidem na Nově, že jim to stálo za to. Každou vteřinu si po tak dlouhé absenci nesmírně užívám a obrovsky se těším na druhý říjen. Vrátím se na obrazovku přesně do roka a do dne. A abych to trochu odlehčil a ukázal, že se ve sportu vyznám – jsem na tom teď vlastně lépe, než Jarda Jágr, protože já už svoje angažmá mám,“ žertuje Michal Jančařík.

Michal Jančařík absolvoval transplantaci ledviny. Po náročném životním období a vážných problémech, kdy se ledvina mnohonásobně zvětšila a loni v létě praskla, přišla dobrá zpráva v podobě transplantace.

Tři dny na to se ale bohužel dostavily komplikace a Michal byl odkázán na invalidní vozík. Ani to ho ale neodradilo od návratu před televizní kamery. Diváci TV Nova Michala znají jako moderátora Počasí, k nové moderátorské pozici a ke sportu má ale Michal také velmi blízko – má rád cyklistiku, vydal dokonce několik cykloprůvodců.

Polední Sportovní noviny s Michalem Jančaříkem můžete sledovat 2. října ve 12:15 na TV Nova.

Související články

Další články