Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Horoskop Zábava Výměna manželek Seriál Most!

Nejnovější kauzy

Michal Hrdlička chyběl u triumfu Plíškové: Mají snad vztahovou krizi?

Proč Michal nebyl ve Štrasburku?
+ Dalších 11 fotografií
Včerejší fedcupový triumf českých tenistek samozřejmě znamenal i pořádnou party. Na té ale překvapivě chyběl notorický pařmen Michal Hrdlička. Mají snad s Karolínou Plíškovou vztahové problémy, že chyběl u jejího dalšího úspěchu?

Doprovází ji všude, kam se dá, a vlastně už se tak napůl stal jejím dvorním fanouškem. Jenže ve Štrasburku u úspěchu českého fedcupového týmu chyběl. Nejenže v hale nefandil své lásce, ale navíc se neobjevil ani na oslavě titulu!

Spekuluje se tak o tom, zda mezi sebou nemají nějaké problémy. Ono by to nebylo poprvé. Naposledy to vypadalo na rozchod, když si Michal z Mezinárodního filmového festivalu v Karlových Varech udělala kalbu roku a točil se kolem sličných děv.

Tenkrát mu ale Karolína vše odpustila a možná jim to i utužilo vztah. Jak se ale říká, slepované spoje nikdy nevydrží jako ty nové. Plíšková je sice hodně flegmatický typ člověka a hodně snese, ovšem každá trpělivost jednou skončí.

Tak uvidíme, jak to nakonec dopadne. Zda skutečně mají nějakou vztahovou krizi a vyřešili ji tím, že si dali od sebe volno, nebo měl Michal na programu něco lepšího než se svojí partnerkou sdílet další její životní úspěch…

Mohlo by vás zajímat

Další články