Trendy
válka na Ukrajině Olympiáda v Paříži Petr Pavel kauza Kramný

Michaele Jílkové brutálně bouchly saze: V pořadu Máte slovo seřvala europoslance!

+ Další fotografie
Moment!!!!! To je slovo, kvůli kterému se Michaele Jílkové momentálně směje celý internet. V jejím pořadu na ČT1 jí bouchly saze, když nedokázala uklidnit debatu. Když už nevěděla kudy kam, zařvala dnes už legendární slovo "MOMENT!"

Takhle snad nikoho ještě neseřvala! A to do pořadu Máte slovo chodí opravdoví exoti. Její scénu odnesl europoslanec Jiří Pospíšil.

Ten se dostal do křížku s Miroslavem Trčkou, což je důchodce z Popovic u Rajhradu. Debata se týkala navrhovaného zákona o trestu za hanobení prezidenta republiky. Prostě takové výbušné téma.

A až příliš ostře zareagovala Jílková. Když se pánové hádali dál, tak se s nimi přestala mazlit a z plných plic zařvala. Většina diváků ji ověnčila potleskem, ale ze sálu se ozvalo i pár uchechtnutí.

Nutno připomenout, že tenhle pořad není žádná oficiální politická debata, ale prostor, kam může dorazit i babička z Horní Dolní.

Na České televizi se vystoupení s Jílkovou setkalo s kritikou a názory, že by pořad měl být zrušen. Diváci v komentáři moderátorce spíš fandí. Co si myslíte vy?

Související články

Další články

Nejnovější kauzy