Trendy tagy Extra Host (pořad) koronavirus Svatba na první pohled Počasí

Nejnovější kauzy

Michaela Ochotská za princeznu? Udělala si vlasy, navlékla na sebe zlaté šaty a vytřela všem zrak!

Zdroj: Facebook.com
+ Dalších 29 fotografií
Otřela slzy po krachu manželství a rozhodla se pro zásadní změnu! Michaela Ochotská (32) podstoupila zásadní proměnu a světe div se, z uplakané holky se stala nádherná žena. Teď je jisté, že o nápadníky nebude mít nouzi...

Manželství bývalé moderátorky a tenisty Lukáše Rosola se rozpadlo. Oba by mohli o tom druhém vyprávět, kolik chyb lidově řečeno „nasekal“, ale snaží se držet si od praní špinavého prádla odstup. Rosol si nedávno našel novou kočičku, se kterou teď tráví většinu svého volného času, Ochotská zatím o nové lásce mlčí. Sice se měla spustit s fotbalovým obráncem, ale nový vztah nepotvrdila. A navíc na dotazy, zda má nového partnera, mlčí.

Na Facebooku sexy Michaely se sice objevují snímky, které by mohly být indicií, že si někoho našla, ale jak Míšu z minulosti známe, všechno může být úplně jinak. Teď se ovšem pustila do parádní proměny. Nový účes, krásné šaty a z bývalé moderátorky televize Nova je rázem sebevědomá kráska, která snad nikdy nemohla dostat od muže košem. Bohužel.

Michaela se evidentně vydala dobrou cestou a my jí držíme palce, aby se v jejím životě objevil muž, se kterým bude konečně šťastná! S novou vizáží má rozhodně velké šance.

Související články

Další články