Penis tohoto německého drsňáka měří 21,6 centimetrů a momentálně váží údajně 4,3 kilogramů.

Micha přiznal, že své nádobíčko vážil na kuchyňské váze, ale pak ji strhnul, takže je možné, že jeho kláda váží ještě více.

K této nádheře mu dopomohly silikonové injekce, které si do penisu dlouhodobě píchal.

Pokud si myslíte, že z Berlíňana se tím pádem stal sexuální přeborník, tak to není tak úplně pravda. Sehnat partnera pro takové nádobíčko je totiž poměrně složité.

„Neřekl bych, že to nejde. Jde to. Jen je to velmi komplikované,“ přiznal Micha v rozhovoru s novinářem Frederikem Buschem, který s ním dělal rozhovor pro portál vice.com.

Micha nemá ani klasickou erekci. Když se mu penis trochu ztopoří, tak stejně není žádná změna vidět, protože všude je jen silikon. Hodně silikonu.

Svůj penis začal Micha transformovat před dvaceti lety. To dostal jako dárek vakuovou pumpu. Přiznává, že ji nepoužíval jen doma s partnerem, ale že si penis zvětšil, i když šel ven na obyčejné nákupy. Prostě jen tak, pro dobrý pocit.

Od pumpy byl už jen krok k injekcím se silikonovým roztokem. Dokonce odjel do Londýna, kde vyhledal studenty medicíny, kteří mu poradili, jak docílit maximálního efektu.

„Pravidelné vstřikování silikonu do penisu může být velmi nebezpečné. Může dojít k nenávratnému poškození. Dokonce se mohou poškodit tepny v penisu a muž by mohl i zemřít,“ varuje ho berlínský urolog Aref el Seweife.

Micha ale na varování kašle a řeší jiné problémy. Hledá si partnera a hledá formy sexu, které ho uspokojí.

„Nemohu dělat v sexu cokoliv. Musím experimentovat a více si hrát. Navíc se bojím, zda mě muži nebudou chtít jen kvůli obřímu penisu. Chci potkat někoho, kdo mě bude brát takového, jaký jsem uvnitř,“ stěžuje si Micha.

Všichni prý koukají jen na jeho bouli v kalhotách. „Jsem docela plachý člověk. Chci někoho, kdo bude milovat mě. Ne jen můj obří penis,“ uzavírá své vyprávění.