Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Like House Svatba Bohuše Matuše

Nejnovější kauzy

Mia z Prostřena ukázala POHLAVNÍ DNO! Je jí vidět až do krku!

Zdroj: archiv
+ Dalších 27 fotografií
Potetovaná kráska z Prostřena se snaží na sebe upozornit, jak jen může. Nedávno umístila na svůj Facebook hodně rajcovní fotku, na které má brutálně zaříznuté kraťasy a holou zadnici. Snaží se Mia na sebe upoutat pozornost, protože ničím jiným není holt zajímavá?

Pamatujete si ještě na černovlasou a potetovanou rajdu Miu Nelson z Prostřena Od skončení Prostřena bylo o ní ještě chvíli slyšet, ale pak upadla v zapomnění. Po její velké kamarádce Žanetě se také slehla zem.

V době, kdy se spolu ještě obě holky bavily, slibovaly, že se všichni můžou těšit na jejich show. Plánovaly velkolepé stěhování z Ostravy do Prahy a byly přesvědčeny o tom, že se z nich stanou celebrity, protože ony dvě mají světu hodně co nabídnout.

Bohužel nebo spíš bohudík to byla jen velká slova a činy žádné. Není to ještě ani rok od Prostřena a po obou holkách neštěkne ani pes. Černovlasá kočička Mia sem tam hodí na svou sociální síť nějakou provokativní fotku a to je tak vše.

Tentokrát to holka ale trochu přepískla. Ukázala brutálně zaříznuté kraťasy do pipiny. Že by zoufalé volání o pozornost?

Související články

Další články