Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Steroidová mafie v Česku StarDance 2018 Horoskop Zábava

Nejnovější kauzy

Metalová legenda Jeff Hanneman z kapely Slayer zemřel: Zabil ho jedovatý pavouk!

Jeff Hanneman

Všichni metaloví fanoušci roní slzy, protože odešla součást jejich oblíbené kapely Slayer, kytarista Jeff Hanneman (†49). Hudebník zemřel rok a půl poté, co ho kousnul jedovatý pavouk!

Hanneman se prý tehdy koupal ve vaně a k tomu popíjel pivo, když si všiml, že po něm leze pavouk.„Ani jsem necítil, že mě kousnul, najednou se mi udělalo špatně a jel jsem raději do nemocnice. Ruka mě začala strašně pálit. Sestra na pohotovosti naštěstí hned poznala, co se děje.“

Bohužel do rány se dostala bakteriální infekce a Jeffovi začala odumírat tkáň. Lékaři se ji snažili odstarnit a nahrazovali ji novými kožními štěpy. Hudebník musel dostávat silné dávky antibiotik, trpěl strašnou bolestí, hrozila mu amputace ruky a přesto se mu podařilo se opět dostat na koncertní pódia.

Mluvčí kapely Heidi Robinson-Fitzgerald uvedla, že Hanneman zemřel ve čtvrtek 2. května kolem jedenácté hodiny dopoledne. Při jeho skonu u něj byla jeho manželka Kathy.

Mohlo by vás zajímat

Další články