Modelka Dominika Mesarošová (27) je skutečná profesionálka!

Když ji náš šéfredaktor oslovil s tím, že má pro ni kšeftík v kasinu a bude z něj i zmínka o její osobě v článku na eXtra, za který dostal úplatek sto tisíc, ale musí přijít v negližé, nezklamala. Na pyžamovou party v pražském kasinu Concord se dostavila přesně dle instrukcí, které říkaly, že kdo přijde ve „spacím“, nemusí platit startovné do turnaje.

A ostatní účastníci klání jen valili oči, a to zejména poté, co si silikonová ikona na druhou polovinu večera odložila topík, který měla pod semišovým pyžamem, které prý doma běžně nosí.

Na příjemné akci nebyla jen pro ozdobu. Na rozdíl od našeho šéfa, který se poker snad nikdy nenaučí, skončila Dominika před dvěma lety desátá na mistrovství republiky. I tentokrát vydržela v turnaji mnoho hodin, zatímco Pavel Novotný (32), který se za týden žení, vyzvídal od dýdžeje večera Petra Zvěřiny (35), zda je pravda, že se dívka po svatbě změní, na což Zvěřina pohotově poradil svou tajnou fintu, že se totiž naopak změní ženich.

V kasinu byli v nočním úboru prakticky všichni, tedy až na Leoše Mareše (36) a Petru Faltýnovou (35), kteří bydlí nedaleko a po půlnoci se jen stavili na drink. Slavný moderátor dlouho u vchodu přemýšlel, aniž by tušil, že se tu koná mejdan, zda se mu jen to zdá, že vidí padesát lidí v pyžamech, což prý bylo tři dny po návratu z Las Vegas skutečně zábavné, neboť tam prý nic takového nemají a je to určitě škoda.

Poslední slovo ale měla Dominika, se kterou se Pavel radil ohledně blížícího se redakčního testu, kdy se pokusí udělat si stejná prsa jako Ewa Farna (19) v SuperStar, na což mu bylo sděleno, že tomu Mesarošová nerozumí, neb už se takto narodila.