Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Tomáš Řepka Jasmina Alagič Počasí Dlouhovláska

Nejnovější kauzy

Mesarošová promluvila o VyVolených! Chce víc peněz než Vladko a vydírá Primu: „Za takovou almužnu nebudu nikde tajtrlíkovat!“ Co ještě řekla?

Mesarošová zná cenu svých silikonů ve vile a tutově si vydupe
odpovídající honorář.

Modelka Dominika Mesarošová (27) podle všeho rozehrála divokou zpravodajskou hru, která má jediný cíl, donutit produkci VyVolených pořádně jí zaplatit za to, že se bude v podprsence pár týdnů promenádovat po vile.

Do té nakonec Prima za cenu mimořádných ústupků ukecala Vladka Dobrovodského (35), kterému slíbila víc peněz než ostatním VIP hostům a dala slib, že nebude v show stresován, což je samozřejmě kravina, ale Vladkovi to co? Vladkovi to říkat nebudeme.

Že Mesarošová s Primou jedná, to se ví delší dobu, stejně jako to, že modelka na rozdíl od jiných, kteří by snad i zaplatili za to být při tom, razantně odmítla 5000 korun za týden, které jí měla podle nepotvrzených informací televize nabídnout.

Silikonová kráska samozřejmě ve vile nakonec skončí, ale podepsáno ještě nic není, a co víc, Mesarošová se rozhodla na televizi aplikovat svou oblíbenou vydírací taktiku. Moc dobře ví, že režisér Adrian Stojkov na její přítomnosti trvá kvůli promenádování se v podprsence po zahradě, a začala tvrdit, že má domluvenou dobře placenou práci v USA: „Za takovou almužnu, co mi nabídli, ze sebe nebudu nikde dělat blbce,“ říká modelka, která má jako jedna z mála Primu na salámu, a tak otevřeně mluví: „Jo, jsme stále v jednání, nemůžu vyloučit, že tam budu, ale pořád jsme to nepodepsali, navíc mám to důležité focení v USA, kvůli kterému jsem zrušila kšeft v Brně třicátého.“

Dominika to prostě umí. Zatímco třeba takový Petr Zvěřina (35) vůbec nesmlouval a – co si budeme povídat – do vily by šel, i kdyby za to měl platit on, Mesarošová bude mít nakonec suverénně nejvíc. Doufáme, že to hysterického gaye Vladka a pár abstinujících narkomanů ve vile pořádně vytočí!

Mohlo by vás zajímat

Další články