Trendy
válka na Ukrajině Výměna manželek 2024 Victoria Velvet Survivor 2024 - aktuálně

Menzelová porodila! Matka je snad jistá, otce v případě obvyklého chaosu určí los nebo bulvár!

Menzelová porodila! Matka je snad jistá, otce v případě obvyklého chaosu určí los nebo bulvár!
Zdroj: Profimedia.cz
Předchozí Další

Olga Menzelová (36?, 31?, 49?) podruhé porodila nějakému tatínkovi holčičku!

S odkazem na dobře informovaný zdroj, který se tutově jmenuje křestním jménem i příjmením jako druhorodička, to uvedl web Super.cz.

Paní Olga, která ráda tají vše, co by z ní mohlo dělat v bulváru cizoložnici, porodila předčasně minulý týden v pražské Krči a s miminkem už má být doma, buď u sebe, nebo u některého z potenciálních tatínků.

Jisté jsou tři věci:

Jednak není nikde psáno, že Olga Menzelová, rozená Kelymanová, kvartálně Brabcová, skutečně porodila předčasně, ač to tak vypadá, ale pravdu ví jen ona a rodný list, i když v tom se ještě může leccos během let změnit, záleží na náladě a vzpomínkách.

Dále se holčička určitě jmenuje nějak šíleně, protože proč se jmenovat normálně, když ségra je Anna Karolína Menzelová Brabcová, do toho já sama nevím, kdo je můj biologický otec a matka mlží, ale Jirka Menzel "mě bude brát za vlastní", takže budu mít jméno delší než Daliborův hurikán a na třídních schůzkách budou naši jednou jak Hujerovi.

A nakonec, a to je to nejdůležitější, malá je zdravá a údajně je celý tatínek, což je ovšem informace nepotvrzená.

Doufejme, že jen proto, že Olga bude zase děsně cool a otce neprozradí, a ne proto, že pro sichr čeká, jestli to náhodou nebude podobné úplně jinému tatínkovi, což by nebyla žádná tragédie, akorát malou by, na rozdíl od Menzela, zřejmě nebral za vlastní Brabec, i když by byla taky Brabcová.

Bandurko odkryl nejdrsnější hádku Survivoru: Šílený řev, nevěděli jsme, o co jde, vzpomíná

Související články

Další články

Nejnovější kauzy