Trendy tagy Petr Kellner Čauky lidi Hubnete s nami Výměna manželek 2021

Nejnovější kauzy

Melanie a Vanessa si prohodily těhotenská bříška! Podívejte se, jakou nádhernou rodinu tyto lesbičky mají!

Zdroj: archiv rodiny
+ Další 2 fotografie
Melanie i její holka Vanessa vždy toužily po velké rodině. Nyní se to dvou holkám ze Severní Karolíny v USA splnilo. Vanessa v roce 2014 porodila krásného syna Jaxe a pak otěhotněla i Melanie a na svět přivedla dceru Eru. Podívejte se na fotky, které ukazují, jak je rodina šťastná.

Nejprve porodila dlouhovlasá Vanessa. Přivedla na svět krásného syna Jaxe. O rok později si dítě pořídila také Melanie. Narodila se jí dcera Era.

Holky si pečlivě dokumentují všechny důležité okamžiky svého života a pořizují si vtipné fotky. Snímky jsou krásné tím, jak si holky prohodily role

Na Instagramu se snímky jejich rodinné pohody během pár dnů staly obrovským hitem.

"Je to šílené, když si uvědomím, jak moje rodina inspiruje lidi na celém světě Fakt jsem to nečekala," uvedla Melanie v rozhovoru pro Huffington Post.

"Ženské tělo v těhotenství je neuvěřitelné. Pořád se dívám na ty fotky, jak jsme se změnily. Těhotenství úplně promění člověka Doufám, že holky, co třeba neměly odvahu mít dítě, změní svůj názor, až uvidí naši rodinu," věří Melanie, která dodává, že nikdy nelitovala toho, že se narodila jako lesbička.

"Mám dvě nádherné děti. A mám ženu, která je mi nejlepší přítelkyní, učitelkou, zpovědnicí a milenkou. Je to prostě moje dokonalá partnerka. Jsem velmi šťastná," uzavírá Melanie.

Související články

Další články