Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Like House Monika Absolonová

Nejnovější kauzy

Měla sex s holkou? A kdo jí dělá nejlepší orgasmy? Sabina z Výměny manželek promluvila o erotice pro eXtra.cz

Zdroj: Facebook.com
+ Dalších 54 fotografií
Sabinu z Výměny manželek si všichni dobře pamatujeme. Proti ní stála potetovaná Jana, která má strach o své hady, aby je nikdo nemačkal. Sabina má novou známost a zažívá obrovské dávky orgasmů. Je to tak divoký sex, že o něm promluvila pro čtenáře eXtra.cz.

Na první pohled se zdá, že Sabina je divoženka, která ráda roztahuje nohy. Ale skutečnost je jiná. Je to tak cudná dívka, že její sexuální partnery bychom spočítali na prstech jedné ruky. Nebo tedy na prstech dvou ručiček, ale to je fuk. Sabina má nového přítele. Jmenuje se Matěj a je to úplná sexuální mašina. Sabině ukázal takové věci, které možná nejsou ani v encyklopediích.

Takže Sabino, kolik si už měla chlapů? Jsou jich stovky?

"Já měla 5 partnerů, Matěj 6 partnerek.

Spousta lidí si myslí, že jsi hrozná rajda. Měla jsi někdy něco s holkou?

"Je to tak, myslí si to spousta lidí. Ale není to tak. S holkou nikdy nic. A dokonce jsem nikdy neměla sex bez vztahu."

A nejoblíbenější poloha?

"Hele, nechci tu kvůli čtenářům rozebírat můj sexuální život. Jediný, co můžu říct, že Tomáš v sexu nesahá Matějovi po paty."

To musí být jízda. Máš to tedy nejraději, když jsi nahoře?

"Ne."

Takže misionář?

"Také ne."

Vzhledem k tomu, že všechny další polohy jsou už hrozně moc sprosté, tak tě nebudeme dále pokoušet. Jak to tedy je s tím Matějem?

"Docela mě dostává, jak píšete v článku, že Matěj je nezkušený. On mi v sexu ukázal takové věci, které jsem rozhodně s Tomášem nezažila. Tak mě to trochu zaskočilo."

Matěj ale vypadá jako takový zajda...

"Mladý je, ale rozum má rozhodně na jiné úrovni než můj skvělý, úžasný, odporný podváděč Tomáš. Tomáš vůbec není ten, za kterého se ve Výměně vydával. Jsem ráda, že nestojím po jeho boku."

Související články

Další články