Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Nela Slováková koronavirus Extra Host (pořad) SuperStar 2020

Nejnovější kauzy

Měl Kotyza s Kvitovou NĚCO NESPORTOVNÍHO? Známý trenér se nyní postará o Plíškovou!

To je ale trojúhelník!
Zdroj: Twitter.com, Instagram, Profimedia
+ Další 2 fotografie
Pěkná rošáda nastala mezi trenéry dvou momentálně nejlepších českých tenistek. Kotyza se nyní bude starat o Karolínu Plíškovou. Spekuluje se přitom o tom, zda vztah mezi trenérem Kotyzou a Petrou Kvitovou byl čistě sportovní. Nebylo v tom něco více?

K zajímavé výměně trenérů došlo v českém tenisovém rybníčku. Karolína Plíšková (24) a Petra Kvitová (26) byly ještě před pár dny bez trenéra, ovšem to je minulostí. Paradoxní je, že si tak trochu kouče vyměnily!

David Kotyza se nově ujme Plíškové, přitom v minulosti dlouho právě Kvitovou trénoval. Spekuluje se navíc o tom, že jejich vztah přerostl sportovní rovinu a právě proto už jim to společně nefungovalo na tréninku…

Kvitovou v následující sezóně zase povede Jiří Vaněk, který letos dostal Plíškovou do grandslamového finále a na Turnaj Mistrů. V každém případě jsou oba trenéři kvalitní, a pokud si všechno sedne, mohlo by se holkám v sezóně 2017 dařit!

Související články

Další články